Nasze zajęcia

Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na pytania o - szkoła tańca, obozy taneczne, taniec giżycko, dla dzieci i dorosłych, balet, jazz, modern, akrobatyka w giżycku, gizycko

IMG_0511_edited.jpg

Balet

Lekcje baletu dla najmłodszych rozbudzają zamiłowanie do tańca, wyrabiają u najmłodszych poczucie rytmu, muzykalność i koordynację ruchu. Kształtują wrażliwość na piękno, poczucie estetyki, a przede wszystkim wyrabiają u dzieci nawyk prawidłowej postawy i sposób pięknego poruszania się.

Modern Jazz

Taniec oparty na idei jazzu, modernu i baletu, pozbawiony jednak jego sztywnych zasad. Kładzie nacisk na pokazanie emocji tancerza, który tańczy. Taniec jazzowy sprawia wrażenie tańca lekkiego, dynamicznego i niezależnego. Jazz Dance można zobaczyć na deskach teatrów muzycznych w musicalach.

DSC_6662_edited.jpg
DSC_5609-2_edited.jpg

Broadway

Styl wywodzi się z amerykańskiego tańca scenicznego i estradowego, który wyrósł z korzeni białej i afroamerykańskiej społeczności. Jest kompilacją tańca jazzowego, swinga, country, rytmów karaibskich z Antylii. Jest typowy dla teatrów i kabaretów na Broadway'u.

Akrobatyka

Marzą Ci się fikołki w powietrzu? Chciałbyś nauczyć się gwiazd, przejść i salt? Zajęcia z akrobatyki to świetny sposób na rozwój zdolności fizycznych, wzmocnienie mięśni, poprawę kondycji fizycznej oraz naukę kilku cyrkowych tricków!

DSC_5820_edited.jpg