top of page

Instruktorzy, szkoła tańca, obozy taneczne, taniec giżycko, modern jazz, studio tańca, akrobatyka dla dzieci, zajęcia dla dzieci, zajęcia dla dorosłych, Giżycko, gizycko, mazury, taniec

IMG_8934_edited.jpg

Michał Paczuski

Absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi na Wydziale Choreografii i Technik Tańca. Jako choreograf ma w dorobku tytuły Mistrza Polski i Świata Formacji i Solistów w kategorii Modern Jazz. Brał udział w wielu wydarzeniach artystycznych polskiej sceny muzycznej m.in.: Sopot Festival, KFPP Opole, Eska Music Awards; uczestniczył w takich produkcjach jak: Taniec z Gwiazdami, Jaka to melodia, Europa da się lubić, Miss Polonia. Występował na wielu scenach świata m.in. w Egipcie, Rumunii, Azerbejdżanie, Niemczech, Łotwie, Chinach, Meksyku, Rosji, Ukrainie.

IMG_9793.jpg

Chris Trybuś

W tańcu przez emocje wyraża samego siebie. Tancerz, aktor i choreograf wielu muzycznych spektakli. Podczas swojej kariery tanecznej zdobywał bogate doświadczenie zawodowe, sceniczne i teatralne. Swój warsztat szkolił u najlepszych trenerów z całego świata w rożnych stylach tanecznych od baletu, przez taniec towarzyski, współczesny po jazz. Pracował na deskach wielu teatrów w Polsce i za granicą. Współpracował jako aktor/tancerz z Royal National Theatre w Londynie.

 

Wielokrotny Mistrz Polski w tańcu współczesnym, oraz wielokrotny Mistrz świata w tańcu scenicznym. Mistrz Polski w Latin Show solo male w kat. 16+. Mistrz Świata w Latin Show. 

bottom of page