top of page
CASTING do zespołów tanecznych NEW ART VIBES na sezon 2023/24!

sob., 20 maj

|

Poznań

CASTING do zespołów tanecznych NEW ART VIBES na sezon 2023/24!

Rejestracja zamknięta
Zobacz inne warsztaty

Czas i lokalizacja

20 maj, 10:00 – 12:00

Poznań, Jeleniogórska 10

O warsztatach

Zapraszamy na casting uzupełniający do zespołów tanecznych New Art Vibes, których choreografami są Michał Paczuski i Chris Trybuś - jedni z najlepszych szkoleniowców w Polsce, którzy mają na swoim koncie liczne nagrody za choreografie zespołowe oraz solowe.

Jeżeli „pierwsze taneczne kroki” masz już za sobą, a chciałbyś dalej rozwijać się w technikach tańca JAZZOWEGO, MODERN, KLASYCZNEGO oraz pochodnych – ZGŁOŚ SIĘ DO NAS!!!

Przynależność do zespołów to szansa na rozwój pod okiem najlepszych instruktorów i choreografów, a także możliwość zdobycia doświadczenia scenicznego poprzez udział w licznych pokazach, turniejach i projektach artystycznych. ​ NEW ART ADULT tancerze w wieku 17 lat i starsi NEW ART JUNIOR tancerze w wieku 13-16 lat NEW ART KIDS tancerze w wieku 12 lat i młodsi

 TERMIN : 20 MAJ 2022 (sobota) Godzina 10:00-12:00 ADRES: Poznań, ul. Jeleniogórska 10.

ZGŁOSZENIA na przesłuchania zawierające IMIĘ i NAZWISKO TANCERZA oraz ROK URODZENIA prosimy przesłać na adres mailowy: poznan@newartvibes.com

WSZELKIE PYTANIA DOTYCZĄCE AUDYCJI DO ZESPOŁÓW, JAK I PRACY ZESPOŁÓW W SEZONIE (np. koszt zajęć, wszelkiego rodzaju wątpliwości)

PROSIMY KIEROWAĆ POD ADRES:  poznan@newartvibes.com

Dołącz do nas! I Tańcz razem z nami!

bottom of page